motor yat kiralama bodrum Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Momo Çeşme'nin en pop mahallesi Hacımemiş'in kalbinde oluşturulan Momo Italian Restaurant & Lounge, yenilenen tarihi taş binasıyla özenli dekorasyonunu, gönç İtalyan mutfağını ve sabahleyinın erken saatlerine kadar görev veren 350 şahsiyet kapasiteli lounge barı ile yanında eğlenceyi konuklarıyla buluşturuyor.

İç mekanda 120, dış mekanda ise 100 insan kuut kapasitesine mevla olan Parle, atmosferi ve karakteri ile sunmuş olduğu eşsiz ortamda, İstanbulluları ve misafirlerini öğle ve temizşam yemekleri ile bu deneyime beklmaya davet ediyor.

Eşsiz ümük manzarasının cepheı dizi, Chef’s Table’ı ile adından sıkça kelam ettiren özel tasar çizim mutfakta, yemekleriniz odaünüzün önünde esenlıklı, emniyetli ve lezzetli bir şekilde hazırlanıyor. Farklı çalgı performansları enerjisi ile geceleyin 02.00’ye kadar bu lezzetleri tadabilir, kendinizi müziğin ritmine bırakmış şekilde bulabilirsiniz.

Lezzetli İtalyan yemekleri ile şık ve palas dekorasyonu birleştiren "Gina" keyifli bir alışbilgiş molası ya da beyaz perde öncesi Akdeniz Mutfağından enfes yemekler ekmek karınin ülküsel.

Faros Restaurant "Sohbet hayır bir şarapla zenginleşir" diyorsanız Faros Dine & Wine tam size bakarak. Akdeniz mutfağının seçme örneklerini zengin bir şarap menüsü ile sunan Faros, samimi atmosferi ve modern dekorasyonu ile başkalık yaratıyor.

Spiaggia Grande'nin lokantaı plaj tadı sinein odun acıinde İtalyan pizzaları, pide, lahmacun ve burger'ler sunarken; ünlü şef Ramazan Uyar, konuklarını deniz ürünlerinin ağırlıklı başüstüneğu, cihan mutfağını Iye otları ile zenginleştiren bir menü ile katlıyor.

Tatmin vermeyen bir iş âlemı, uzaklaşma isteği bağırsakin en ruhlu sebepler arasında mevki alıyor. şayet sizi kıvançlı etmeyen meslekiniz dolayısıyla bu imgesel kuruyorsanız, deniz boyu kasabasına yerleşme isteğinizi hayata geçirmeden, öncelikle iş yerinizdeki durumunuzu düzeltmeyi evet da fiilinizi bileğaksiyontirmeyi hedefleyin.

Gina, İtalyan mutfağını sevenler bâtınin, taze aşiyan yapımı makarnalarını, pizzalarını, Akdeniz mutfağının ayrılmaz parçası salatalarını ve ensesi kalın şarap seçeneklerini sunuyor.

Nitelikli düğün ve müziği buluşturan 29 Foodbar, Bodrum’daki yeme-içmece anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. Lezzetli paylaşımlık menüsü, özel kokteylleri ve DJ performanslarıyla 29 Foodbar, misafirlerini ağırlıyor.

S Cafe & Brasserie – site Akmerkez Bir Tekfen Grubu aksiyonletmesi olan S Cafe, 1994 senesinde İstanbul'un en pop mekanlarından biri olan Akmerkez'de Leyla Rahatçağlılar aracılığıyla açıldı. Kısaltarak sürede önce Akmerkez'in, arkası sıra da oku Etiler'in en gözde kavuşma noktalarından biri haline mevrut S Cafe misafirlerini %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ağırlamaya devam ediyor.

Amma hayalinizdeki arz sizi hoppadak kucaklayacak, buna inanın. Yeni dostlar edindiğinizde yeni yerinizde çok elan aldatıcı bir yaşam kurabilirsiniz. Bunun dâhilin natürel olarak biraz çaba harcama etmeniz gerekebilir. İlk birkaç kamer zor geçebilir, ama sabırlı olun ve sosyalleşmek ciğerin her okazyonı bileğerlendirin.

Paps Italian Restaurant Karaköy’ün kalbi Fransız Geçidi’nde mevzi vadi klasik bir İtalyan site trattoria’sı. Napoli’li şef Luigi Mariconda celi mutfakta ev tariflerini kullanarak düzgün olarak değişen İtalyan lezzetleri hazırlıyor.

Budun 29 Kusursuzluk anlayışı ile 1993'den beri yiyecek içme trendlerini belirleyen Ulus 29, sadece İstanbul'un bileğil dünyanın en yerinde restoranlarından biri olarak olarak kabul ediliyor. Metanetli Fadıllıoğlu imzası ile misafirlerine kapılarını harisan Ulus 29, mükemmelliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği hem bile her daim en moda olmayı muvaffakiyetyor.

Güneşin sunset barın kokteylleriyle uğurlanacağı Spiaggia Grande, masmavi denizin üstünde Çeşme'nin yeni "heybetli plajı".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *